Hazır dönkart modellerinde renk çeşitliliği

Özellikle indirim, kampanya dönemlerinde mağazalara ve vitrinlerine göz attığımızda çeşitli mağaza görselleri ile donatıldığını görürüz. Büyük küçük her çeşit mağaza ve markette reyon görselleri, vitrin görselleri, raf görselleri ve market içi görseller artık çok yaygın olarak kullanılmakta. Dönkart en sık kullanılan mağaza indirim görselleri arasındadır.

Çeşitli büyüklükteki mağazalarda farklı dönkart ölçüleri kullanıldığını görürüz; ancak genellikle karşımıza benzer renklerdeki dönkartlar ve diğer magaza görselleri, vitrin düzenleme örnekleri ve görsel mağazacılık ürünleri çıkar.

Oysa ki, hazır dönkart modelleri ile mağaza ve marketler için tasarlanan hazır vitrin, reyon görselleri arasında çok çeşitli renk seçenekleri bulunmakta. Sarıdan pembeye, yeşilden laciverte, farklı renklerden oluşan desenli dönkart modelleri ile; içinde bulunulan sezona, mağazada satışa sunulan koleksiyona, mağaza ve marketteki dekora uygun renkte don kart seçmek, mağazanızı ve vitrininizi farklılaştırmak artık çok kolay.

Hazır mağaza vitrin görselleri, market içi görseller, mağaza reyon görselleri arasından, market ve mağazanıza en uygun dön-kart rengini seçmek için renk renk dönkart çeşitlerini ve don-kart fiyatlarının inceleyebilirsiniz.  

Perakendex.com, Hazır mağaza görselleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR