Gizlilik sözleşmesi

Son güncellenme tarihi: 10 Mayıs 2017


Üyelerimizin-Müşterilerimizin perakendex.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği,korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  1-Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Sabah Lojistik Hizmetleri Denizcilik Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti. ("Şirket") ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısı üzerinde alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Şirket tarafında görülmez ve kaydedilmez) Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

  2-Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

  3-Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler, Şirket'e ilaven yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.

  4-Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Şirket ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, SMS ve email gönderimi, satış uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Şirket ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir. Müşteri bu bilgileri onaylayarak her türlü ürün ve hizmete ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıya, keza, bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SMS, pushnotification, müşteri araması, ve email gönderimi için izin vermiş kabul edilir.

  5-Herhangi bir sebep ile Şirket ve ilgili iş ortaklarından gelen iletişimi durdurmak istediğinizde SMS ve email kanalları ile kolayca üyelik sisteminden çıkabilirsiniz.

  6-Müşteriler Şirket'te kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Şirket'e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  7-Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirket sorumlu değildir. Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Şirket'e danışabilirsiniz. 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR