Hazır dönkart çeşitleri

Hazır dönkart çeşitleri ve kullanıma hazır diğer çeşitli mağaza görselleri arasından mağazanıza, vitrininize en uygun modeli seçin.  Ayaklı panolar, afiş ve posterler, vitrine yere yapışan folyolar, branda afişler birbirinden çarpıcı modellerde sizi bekliyor.

Hazır dön kart,  ayaklı pano ve çeşitli mağaza görsellerini tercih etmenizin avantajları nelerdir?

Baskı ve tasarım, mağaza görselleri üretim sürecinin en önemli adımlarıdır. Kullanılacak mesajın belirlenmesi, ürüne yerleştirilmesi, kullanılacak renklerin ve yazı karakterinin seçilmesi tasarım sürecinin en çok zaman alan kısmını oluşturmaktadır. Ayrıca mağaza içinde kullanılacak, aynı temaya ait çeşit çeşit mağaza görsellerinin kombinlenmesi de diğer zaman alıcı bir adımdır.

Baskı sürecinde ise başvurulacak matbaanın seçimi, tercih edilen tasarımın iletilmesi, baskı tekniği ve demo baskı üzerinde teyitleşme, fire vs. gibi konularda anlaşılması diğer zaman alıcı adımlardır.

Hazır mağaza görsellerini tercih etmeniz sizi tüm bu zaman alıcı, zahmetli süreçten kurtaracaktır. Tasarımı önceden tamamlanmış, hazır mağaza görsellerini internet sitesinden inceleyebilir, farklı renk ve modelleri karşılaştırıp ihtiyacınıza en uygun mesajı içeren dönkart, ayaklı pano, afiş ve poster, vitrine yere yapışan folyo, branda afiş ve benzeri mağaza görsellerini en pratik şekilde internette güvenli alışveriş uygulaması ile satın alabilirsiniz. Aynı temaya ait çok çeşitli mağaza görselini kombinleyebilir,  büyüklü küçüklü ölçü seçenekleri arasından mağazanıza en uygun ölçüyü seçebilirsiniz. Dönkart ölçüleri arasında 10x10 cm dönkart, 20x20 cm dönkart, 30x30 cm dönkart, 40x40 cm dönkart, 50x50 cm dönkart, 60x60 cm dönkart en sık kullanılan ölçülerdir.  Ayaklı pano, afiş ve poster, vitrine yere yapışan folyo, branda afiş ve benzeri mağaza görsellerinde de çok çeşitli ölçü seçenekleri vardır.

Mağaza görseli seçenekleri arasından tercih edilen temaya ait çeşit çeşit mağaza görselini internet sitesinde görüntüleyebilir, takım olarak kullanacağınız kombin mağaza görsellerini karşılaştırarak seçebilirsiniz.

Satınalma işleminde fiyatla ilgili hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız.  Bütçenize uygun, ekonomik mağaza görsellerini seçerek gerçekleştireceğiniz online alışverişiniz, internette güvenli alışveriş uygulaması ile şifrelenir.  Ayrıca baskı firesi, deneme baskısı maliyeti gibi ek masraflarla karşılaşmazsınız.

Perakendex.com, Hazır mağaza görselleri

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

İletişim

WhatsApp: 532 24 24 724

destek çağrı merkezi


visamaster 

donkart-maximum afis-pano-world bonus-donkartlart cardfinans axess paraf 

Çeşit çeşit pop malzeme, görsel mağazacılık ürünleri,

Her mağazaya uygun farklı dönkart ölçüleri,

Bannerindirim afişpankartposterkampanya afiş çeşitleri, reklam afişleri,

Karton panosert plastik afiş, boy boy ayaklı poster panolar,

Branda afişindirim posterkampanya afişvinil branda çeşitleri,

Cama yapışan folyofolyo stickerzemin reklam çeşitleri, kullanıma hazır vitrin yazıları,

kullanıma hazır olarak sizleri bekliyor.

 Çok daha fazlası burada.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR